10. siječnja 2024.

SKC poziva – izlažite na UNIRI panelima!

Izložbenim panelima Sveučilište u Rijeci nastoji poticati razmjenu znanja te mapiranje Kampusa kao mjesta okupljanja i zajedništva. Do sada je uspješno više od 40 izložbi i projekata proizašlih iz aktivnosti profesorica i profesora te studentica i studenata riječkog Sveučilišta, kao i gostujućih izložbi.

I ove godine pozivamo sve zainteresirane da se prijave za izlaganje na vanjskim izložbenim UNIRI panelima na Kampusu

Izložbe prijavljujete putem obrasca, a upute i detalje o prijavi možete pronaći na SKC mrežnoj stranici.

Za podršku se možete obratiti Studentskom kulturnom centru telefonski (051 – 584 – 860) ili na e-adresu skc@uniri.hr.

NAPOMENA: Za rezervaciju termina potrebno je ispuniti obrazac. Slobodne termine pravovremeno ažuriramo, a prijave će biti otvorene do rezervacije svih termina.