Natječaj SKC-a otvoren do 10. veljače 2017.

Drage studentice i studenti, Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci raspisuje natječaj za financiranje studentskih projekata iz kulture i umjetnosti u 2017. godini.  Rok za podnošenje prijava je  10. veljače 2017. godine u 23:59 sati.  Na natječaj se mogu prijaviti studentice i studenti Sveučilišta u Rijeci ili studentske udruge upisane u Registar studentskih udruga i drugih organizacija na Sveučilištu u Rijeci. Detaljnije informacije pročitaj u tekstu natječaja. Prijave se vrše elektronski, ispunjavanjem narativnog i financijskog obrasca koji se nalaze na mrežnim stranicama SKC-a. Potpunu prijavu s obaveznim prilozima potrebno je poslati e-mailom na adresu skc@uniri.hr (do 10.2.2017.)!

Preuzmi prijavne obrasce:

Prijavni narativni obrazac

Prijavni obrazac za specifikaciju troškova

Za sva pitanja i nedoumice, slobodno nam se obrati (051-584-860 / skc@uniri.hr)! Rezultate natječaja objavit ćemo 25. veljače 2017. Sretno! 2017-skc-plakat