27. siječnja 2015.

Kreće prodaja ulaznica za Impulse festival

Kreće prodaja ulaznica za koncert post-rock benda Mono (Japan) putem Entrio.hr sustava. Pretprodajna cijena ulaznice od ponedjeljka, 26.01. iznosi 75,00 kuna. Na dan koncerta cijena ulaznice iznosit će 100,00 kuna.

Naravno, nismo zaboravili ni na hard copy ulaznice, koje su u pripremi i uskoro javljamo i njihova prodajna mjesta. Podsjetimo, koncert post-rock benda Mono u Rijeci održat će se u srijedu, 22.04. u OKC-u Palach.

MonoIza naziva Impulse (20. 4. 2015. – 26. 4. 2015.) stoji višednevno festivalsko događanje kojem je osnovni cilj promocija urbane kulture, posebno njenog glazbenog segmenta. U sedam proljetnih dana u Rijeci će se održati niz manifestacija koje kroz različite medije i umjetničke forme promišljaju glazbu i otvaraju nove, drugačije poglede. Impulse festival drugu godinu za redom organiziraju Distune Promotion i Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci.

…….

Ulaznice možete kupiti putem Entrio.hr  sustava a popis ovlaštenih mjesta za prodaju ulaznica možete pronaći putem linka: https://www.entrio.hr/outlets

Pratite nas na Facebooku: Mono event

Impulse festival