07. studenoga 2023.

UNIRI paneli – Tehnički fakultet kao centar tehnoloških inovacija i pokretač zelene tranzicije

Na UNIRI panelima od 7. do 17. studenog gostuje izložba Tehničkog fakulteta. Plakati na panelima predstavljaju znanstvena istraživanja znanstvenika Tehničkog fakulteta u području tehnoloških inovacija i zelene tranzicije.

Cilj je predstaviti važna znanstvena dostignuća koja su potvrđena i na međunarodnoj razini kroz publikacije u prestižnim časopisima. Izložba stavlja u središte mlade znanstvenike čija istraživanja ojačavaju poziciju Tehničkog fakulteta kao centra tehnoloških inovacija na Sveučilištu u Rijeci, a prepoznavajući važnost trenutnih globalnih zbivanja, postavljaju ga u poziciju pokretača zelene tranzicije u regiji.

Izložbu su pripremili: Marta Alvir, Davor Bolf, Barbara Breš, Stella Dumenčić, Marko Hadjina, Franko Hržić, David Ištoković, Karlo Jakac, Mateo Kirinčić, Deni Klen, Sandra Kvaternik Simonetti, Luka Lanča, Ivana Lučin, Tin Matulja, Andro Rak, Ante Sikirica, Fran Torbarina i Domagoj Vrtovšnik.