31. svibnja 2024.

STIFF Warmup na SDF-u

Ovogodišnji Student Day Festival donosi nešto stvarno novo – nešto neviđeno – u sklopu programa Arts&Activity! U srijedu, 5.6. u 21:30 novootvoreno košarkaško igralište pretvaramo u kino pod zvijezdama i ispunjavamo nagrađenim studentskim filmovima.

S obzirom na prirodu ova dva festivala – koji stavljaju studente u centar događanja, jedino je prirodno bilo napraviti ovaj studentski spoj. Ovaj collab donosi najbolju svjetsku studentsku produkciju direktno u dvorište Kampusa.

Što se gleda?
Tri pobjednička filma s prošlogodišnjeg Festivala:

Niska trava – igrani film koji nas vodi u djetinjstvo i predgrađa Osijeka. After the wedding – dokumentarac o nevjerojatnim kolekcionarima koji se pripremaju za svoj veliki dan.
The garden of hearts – animirani film koja prati mladog umjetnika kroz egzistencijalnu krizu.

Ulaz je, naravno (po studentski) besplatan!

Pripremite se za nezaboravnu filmsku večer pod zvijezdama, uz super atmosferu i društvo. Nemojte propustiti ovu priliku za uživanje u filmovima, druženje i dobru zabavu, ali i – besplatne kokice.

P.S. U slučaju kiše projekcija se prebacuje u dvoranu Art-kina.

Projekt organiziraju STIFF, SKC, SDF i Art-kino.