27. svibnja 2015.

STIFF 2015 – POZIV ZA VOLONTERE

Studiraš na Sveučilištu u Rijeci? Voliš filmove i pratiš filmske festivale?  Ako želiš postati dio tima STIFF-a (Međunarodnog studentskog filmskog festivala), javi nam se na skc@uniri.hr !

stiff voloteri poziv

SKC traži kreativne, poduzetne i vrijedne studentice i studente koji će postati dio organizacijskog tima STIFF festivala. Riječ je o drugom izdanju Međunarodnog studentskog filmskog festivala koji se od 1.-3. listopada 2015. odvija u Rijeci.

Ako želiš steći znanje i iskustvo u kreiranju i organizaciji kulturnih sadržaja ili se snalaziš u novinarstvu, dizajnu, društvenim mrežama, prevođenju te jednostavno obožavaš filmsku umjetnost … pročitaj opise poslova za volonterske pozicije koje tražimo,  ispuni prijavnicu i pošalji nam je na skc@uniri.hr do 30.5. 2015.

Tražimo volontere i volonterke za:

1. Prevođenje

Prevoditelj/ica hrvatsko-engleski jezik/englesko-hrvatski jezik

OPIS POSLA/AKTIVNOSTI KOJE ĆE SE OBAVLJATI:

Prijevod i lektura tekstova za mrežne stranice i programsku knjižicu STIFF festivala (Međunarodni studentski filmski festival).

2. Studentski žiri

NAZIV RADNOG MJESTA:

Član/ica studentskog žirija STIFF-a (Međunarodnog studentskog filmskog festivala)

OPIS POSLA/AKTIVNOSTI KOJE ĆE SE OBAVLJATI:

Odgledati sve filmove na festivalu te odabrati i proglasiti najbolji studentski film.

3.  Marketing i web administraciju

NAZIV RADNOG MJESTA:

Web administrator/ica STIFF-a (međunarodnog studentskog filmskog festivala)

OPIS POSLA/AKTIVNOSTI KOJE ĆE SE OBAVLJATI:

Pisanje tekstova za programsku knjižicu te objava tekstova i administriranje službenih FB i web stranica festival

4. Organizaciju i kordinaciju popratnog programa

NAZIV RADNOG MJESTA:

Organizator/ica popratnog programa STIFF-a (međunarodnog studentskog filmskog festivala)

OPIS POSLA/AKTIVNOSTI KOJE ĆE SE OBAVLJATI:

Izložiti prijedlog za popratni program – idejno kreiranje, organizacija i provedba popratnog programa festivala (radionice, izložbe, …).

Saznaj više

Ispunjenu prijavnicu je potrebno poslati na  skc@uniri.hr do 30.5. 2015.