19. ožujka 2024.

SKC natječaj 2024 – potpisani ugovori

Potpisivanjem ugovora s korisnicima, zaključen je ovogodišnji Natječaj za financiranje studentskih projekata iz kulture i umjetnosti Sveučilišta u Rijeci.

Na Natječaj za studentske projekte iz kulture i umjetnosti u 2024. godini pristigla je 21 projektna prijava. Ukupan iznos traženih sredstava svih projekata iznosio je 18.049,49 eura dok je ukupni fond za dodjeljivanje sredstava ove godine 13.000,00 eura. Povjerenstvo za vrednovanje studentskih projekata iz kulture i umjetnosti Sveučilišta u Rijeci za financiranje je predložilo 18 projekata kojima se raspodijelio ukupan natječajni iznos.

Potporu je prihvatilo 16 projekata čije su voditeljice i voditelji:

Interaktivni prostor uspomena 2 – voditeljica: Tonka Špoljar (APURI)

Fanzin .drugost (Grupa studentica “Drugarice”) – voditeljica: Mia Čelap (FFRI)

Oslikavanje Kampusa + Impulse grupa (grupa) – voditeljica: Lucija Brajković (APURI)

Časopis WordsWorth (udruga USA SLANG) – voditeljica: Arijana Radovan (FFRI)

Što je popularno u popularnom romanu? – voditeljica: Mihaela Kajić (FFRI)

Ispod dubine – voditeljica: Anja Glavočević (APURI)

Sve žene u meni – voditeljica: Aneli Sošić (APURI)

Naglavačke – voditeljica: Marta Sladoljev (APURI)

Očuvanje nasljeđa Nede Kružić – voditelj: Luka Delak (MEDRI)

Rijeka- izložba fotografija, filma i završnog rada – voditelj: Mario Lombarović (APURI)

Prošireno iskustvo grafike – voditelj: Dominik Višnjić (APURI)

AA: Anonimni Autori (Grupa studentica “Mile”) – voditeljica: Katarina Bošnjak (FFRI)

Omekšani prostor – voditeljica: Timna Malešević (APURI)

Pranje sivila kroz umjetnost – voditeljica: Raffaella Ljevar (EFRI)

VGA 05 – voditeljica: Dora Križnik (FFRI)

Ženski vrt – voditeljica: Lea Maravić (APURI)

Izložbe, fanzin, časopis, oslikavanje i intervencije u prostor, književna predavanja, filmovi, restauracije, književne večeri, … sve nas to očekuje u ovoj godini kroz studentske projekte u kulturi i umjetnosti na Sveučilištu u Rijeci.
Sretno svima!