Psihoedukativna predstava „U mojoj glavi“

Projekt udruge Psirius - udruga studenata psihologije u Rijeci, uz gostovanje Teatra Tirena s psihoedukativnom predstavom "U mojoj glavi" održana je u veljači 2020. godine u sklopu 9. Rijeke psihologije.

Cilj ovog projekta bio je osvještavanje i destigmatizacija mentalnog zdravlja ponajviše kod djece i mladih. Projekt je bio iznimno uspješan, dobivali smo mailove do zadnjeg dana sa željom za rezervaciju sjedala, no na žalost nismo mogli svih ugostiti. Jako smo sretni i zahvalni svima koji su nas podržali i ispunili HKD na Sušaku do zadnjeg mjesta. Projekt je ostvario svoj cilj, a o predstavi i mentalnom zdravlju pričalo se i danima nakon.

Voditeljica projekta je  Matea Milin, studentica FFRI, a projekt je su(financirao) Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci.