28. rujna 2020.

Postani dio voditeljskog tima Galerije SKC

Studiraš na Sveučilištu u Rijeci i redovan si student/studentica? Želiš voditi galeriju? Super, jer mi upravo tražimo nove voditelje i voditeljice! Prijavi se i postani dio voditeljskog tima!

Galerija SKC traži kreativne, poduzetne i vrijedne studentice i studente (2) koji će postati novi voditeljski tim! Sara Salomon, Sanja Gergorić, Dominik Grdić, Lucija Polonio, Daria Morosin i Elena Apostolovski dosadašnje su voditeljice i voditelji Galerije SKC. Svojim su raznovrsnim i bogatim programom pridonijeli njezinom kontinuiranom radu. Pozivamo vas da nastavite!

VIŠE O NATJEČAJU

(I) organizacija rada galerije u timu u suradnji sa SKC-om (programski i administrativni rad nadgleda voditeljica SKC-a)
(II) suradnja sa Savezom udruga Molekula, ostalim korisnicima OKC Palach te suradnicima SKC-a koji koriste galeriju
(III) koordinacija prostora i programa Galerije SKC: slaganje godišnjeg rasporeda izložbi, komunikacija s autorima i autoricama
(IV) čišćenje i održavanje prostora te briga o inventaru galerije
(V) savjetovanje autora i autorica oko postava radova (pomoć pri postavljanju i skidanju izložbi) te čuvanje izložbi
(VI) fotografiranje i promocija događaja u galeriji (PR, društvene mreže – u suradnji s autoricama i autorima te sa SKC-om: kreiranje tekstova o programu, pisanje objava, pripremanje najava za medije, najave za web, administriranje FB i IG galerije, otvaranje izložbi, najava istih u medijima, kreiranje vizualnih materijala za pojedine programe ili prilagodba, grafičko oblikovanje)
(VII) u suradnji sa SKC-om produkcija godišnjeg kalendara SKC-a; odabir teme i ilustracija studentica i studenata
(VIII) organizacija programa za obilježavanje Dana žena
(IX) izrada godišnjeg kataloga galerije (s presjekom programa)
(X) ostali poslovi u suradnji sa SKC-om

Voditeljica SKC-a kontakt je osoba koja nadgleda rad i čini vezu sa SKC-om i Sveučilištem u Rijeci.

Mjesečni izvještaj s opisom rada i odrađenim satima dostavlja se voditeljici SKC-a na temelju čega se obračunavaju radni sati.

Rad galerije prilagodljiv je programu, a službeno od 17 do 20 sati svih dana osim nedjelje i blagdana. Voditeljski tim radi i van službenog radnog vremena galerije ovisno o opsegu posla i planiranju programa.

(I) iskustvo rada u galeriji uz praktično iskustvo kustosa (odlična praksa, kažu bivše voditeljice;)
(II) mjesečnu naknadu za rad (satnica je 26,00 kuna neto, prosječno 50 sati mjesečno)
(III) zahvalnost SKC-a na predanom kreativnom i odgovornom radu 😉

(I) Galerija SKC nalazi se u prostoru OKC Palach, Kružna 8, Rijeka
(II) ugovori se podižu svaki mjesec (poslodavac: Sveučilište u Rijeci)
(III) prednost imaju studenti/ce APURI i FFRI (Povijest umjetnosti, Kulturologija)
(IV) rad voditeljskog tima Galerije SKC nadgleda voditeljica SKC-a
(V) ukupno tražimo 2 voditelja/voditeljice
(VI) po zaprimljenim prijavama, povratno ćemo kontaktirati odabrane kandidate/kandidatkinje na razgovor – intervju.

Na poveznici preuzmite obrazac i prijavite se za poziciju voditelja / voditeljice Galerije SKC!

*NAPOMENA obrazac se ispunjava isključivo pomoću valjanog elektroničkog identiteta Sveučilišta u Rijeci (AAI@EduHr korisnička oznaka/e-mail i zaporka). **Psst! To su podaci o elektroničkom identitetu koje ste dobili pri upisu, s uniri korisničkom oznakom: ____________@student.uniri.hr . U slučaju eventualnih tehničkih poteškoća vezanih za rad AAI@EduHr elektroničkog identiteta molimo vas da se obratite LDAP administratoru vaše sastavnice zaduženom za studente.

Sretno svima!