29. ožujka 2022.

Postani dio Impulse tima

SKC je u potrazi za radišnim studenticama i studentima koji će postati dio tima 9. Impulse festivala i to kao fizikalci i domaćini.

Glazbeni  festival će se ove, devete godine za redom, održavati od 19. do 24. travnja na nekoliko lokacija u Rijeci.

Pročitaj opise posla za volonterske pozicije koje tražimo i ispuni prijavnicu najkasnije do 11.4.2022.

Volonterske pozicije – opis posla Download

Ispuni obrazac

Također, više informacija možeš pronaći službenim stranicama Impulse festivala.

Zajedničku organizaciju festivala potpisuju Distune Promotion i Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci, a za vizualni identitet festivala zaslužan je dizajnerski studio Radnja iz Zagreba. Festival sufinanciraju Ministarstvo kulture i medija Republike HrvatskeGrad Rijeka – Odjel za kulturuSveučilište u RijeciPrimorsko-goranska županijaHDS-ZAMP i Zaklada Kultura nova.

Pratite nas na Facebooku i Instagramu.