06. listopada 2022.

kulTURA 2022 – kul šetnja uz kul vodiča

I ove smo akademske godine poželjeli dobrodošlicu brucošima  odšetavši još jednu kulTURU u sklopu Ribroo Kampa za brucoše.

U četvrtak 6. listopada 2022., u sklopu programa Ribroo Kampa za brucoše (u organizaciji Studentskog Zbora, SZUR), odšetali smo kulTURU Rijekom pod vodstvom Katarine Podobnik (APURI).

I ova je godine tura bila kulkul šetnja krenula je laganim hodom kojim su se brucoši trsatskim stubama uputili prema centru grada, a naša kul vodičkinja provela ih je po kultnim mjestima okupljanja mladih u Rijeci, a sve je završeno prigodnim druženjem u Klubu mladih.

Kako je kulTURA izgledala ove godine, pogledajte u kratkom videu Studentskog zbora.

Kamp za brucoše Ribroo od 2013. godine organizira Studentski zbor, a osmišljen je kao edukativno druženje svih studenata prve godine Sveučilišta u Rijeci.