25. travnja 2015.

Karizmatični Wovenhand (SAD) oduševili OKC Palach

Sinoć je u OKC-u Palach u sklopu Impulse festivala na rasprodanom koncertu nastupio neo folk / gothic bend Wovenhand uz predgrupu, sjajnu post-punk trojku Marriages. Nakon atmosferičnog intra praćenog odobravanjem publike izašao je bend predvođen karizmatičnim leaderom, Davidom Eugeneom Edwardsom.

Autorice fotografija : Kristina Barišić i Marta Ožanić (Poligon)

Bend je u nezaustavljivom maršu publici poklonio sat i pol svirke sastavljene od pjesama većinom sa posljednjeg hvaljenog albuma Refrectory Obdurate (2014) te s nekoliko pjesama iz novijeg razdoblja glazbene karijere. Oduševljena publika uspjela je prizvati jedan bis s kojim su, uz još tri pjesme, Wovenhand završili svoje moćno transcedentalno glazbeno putovanje.

Impulse festival  organiziraju  Distune Promotion i Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci.