17. rujna 2018.

5. STIFF ▷ prijavi se i volontiraj

SKC traži kreativne, poduzetne i vrijedne studentice i studente koji će postati dio organizacijskog tima 5.STIFF festivala. Riječ je o petom izdanju Međunarodnog studentskog filmskog festivala koji se od 17 do 21. listopada 2018. odvija u riječkom Art-kinu.

Ako želiš steći znanje i iskustvo u organizaciji kulturnih sadržaja ili se snalaziš u novinarstvu, dizajnu, društvenim mrežama, prevođenju te jednostavno obožavaš filmsku umjetnost … pročitaj opise poslova za volonterske pozicije koje tražimo,  ispuni prijavnicu i pošalji nam je na skc@uniri.hr do 20. 9. 2018.

Tražimo volontere i volonterke za:

1. Prevođenje

NAZIV RADNOG MJESTA: Prevoditelj/Prevoditeljica hrvatsko-engleski jezik/englesko-hrvatski jezikOPIS POSLA: Prijevod i lektura filmova.

2. Žiri

NAZIV RADNOG MJESTA: Član / Članica STIFF žirija

OPIS POSLA: Odgledati filmove na festivalu te odabrati i proglasiti najbolji studentski film.

3.  Web administraciju

NAZIV RADNOG MJESTA: Web administrator / Web administratorica STIFF-a

OPIS POSLA: Pisanje tekstova za programsku knjižicu te objava tekstova i administriranje službenih mrežnih i društvenih stranica festivala.

4. Fotografiranje

NAZIV RADNOG MJESTA: Fotograf / Fotografkinja STIFF-a

OPIS POSLA: Fotografiranje glavnog i popratnog programa festivala.

5. Hostanje gostiju festivala

NAZIV RADNOG MJESTA: Domaćin / domaćica gostima STIFF-a

OPIS POSLA: Organizacijska podrška za goste festivala.

Ispunjenu prijavnicu potrebno je poslati na skc@uniri.hr do 15.9.2018.

STIFF možeš pratiti na službenoj web i FB stranici.