04. prosinca 2019.

11. koncert studenata medicine u humanitarne svrhe

2019. godine uspješno je ostvaren jedanaesti po redu koncert medicinara u humanitarne svrhe.

Puna Mramorna dvorana Pomorskog i povijesnog muzeja hrvatskog primorja u Rijeci i novčani prilog skupljen za riječki Dječji dom Tić već sami govore o uspjehu ovog dugogodišnjeg projekta, čiji je cilj i promoviranje kulturnog aspekta studentskog života i suradnja među medicinskim fakultetima u Hrvatskoj.

Na ovogodišnjem humanitarnom događaju, održan je još jedan u nizu koncerata klasično popularne glazbe s programom u trajanju od 90 minuta. Okupili su izvođače s Medicinskog fakulteta u Rijeci, kao i publiku sastavljenu od studenata i sveučilišnih djelatnika, koji su do posljednjeg mjesta ispunili Mramornu dvoranu.

Prikupili su i novčani prilog u iznosu od 4020,00 kuna koji su donirali Dječjem domu Tić – ustanovi koja pomaže djeci, mladima i njihovim obiteljima.

Voditeljica projekta je MEDRI studentica Nika Mančić, a projekt se izveo uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.