06. prosinca 2018.

10. koncert hrvatskih studenata medicine u humanitarne svrhe

I ove 2018. godine uspješno je ostvaren deseti jubilarni koncert medicinara u humanitarne svrhe. Puna  Mramorna dvorana Pomorskog i povijesnog muzeja hrvatskog primorja u Rijeci i novčani prilog skupljen za Udrugu OAZA za pomoć beskućnicima i socijalno ugroženim osobama već sami govore o uspjehu ovog dugogodišnjeg projekta, čiji je cilj i promoviranje kulturnog aspekta studentskog života i suradnja među medicinskim fakultetima u Hrvatskoj.

Na koncert se odazvalo 5 solista, bend Medicinskog fakulteta u Rijeci „Dijagnoze”, pjevački zbor Medicinskog fakulteta u Rijeci „Axis”, dok je publika zauzela oko 150 sjedećih mjesta u Mramornoj dvorani PPMHP-a.

Kako je zvučalo poslušajte u videu!

Filmed & Edited: RAJKO MRVOŠ Production: ZooM video & photography , Rijeka-CROATIA

Voditelj projekta je MEDRI student Alen Mančić, a projekt se izveo uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.