Udruga Idiom poziva na Književnu večer “Riječke perspektive”

Književna večer "Riječke perspektive"
Udruga studenata kroatistike Idiom četvrtu godinu zaredom pod pokroviteljstvom Studentskog kulturnog centra organizira književnu večer na kojoj će publici svoje autorske radove predstaviti studenti Sveučilišta u RIjeci.

Kreativni i hrabri studenti Sveučilišta u Rijeci i ove su godine slali svoje pjesme i kratke priče, a udruga Idiom uz stručno vodstvo odabrala je dvadesetak najboljih.
Svoje će autorske književne radove predstaviti u „The Beertiji“, a najbolji će osvojiti vrijedne nagrade!

Pozivamo vas da dođete u četvrtak (23.5.2019.) i pridružite se Književnoj večeri te da zajedno podržimo mlade autore našeg Sveučilišta i poslušamo u kojem se smjeru kreće književno stvaralaštvo mladih generacija. Mladi su autori prizvali svoju perspektivu, a na nama je da je prepoznamo, njegujemo i sačuvamo.

Svi okupljeni odlučuju o najboljim radovima. Prema svojoj procjeni će na glasačkim listićima označiti najbolja tri rada zasebno u kategoriji poezije te proze. Dakle ove godine nagrađujemo čak šest najboljih radova – tri poetska i tri prozna ostvarenja.