STIFF 2016 ▷ prijavi se i volontiraj

Studiraš na Sveučilištu u Rijeci? Voliš filmove i pratiš filmske festivale?  Ako želiš postati dio STIFF tima, javi nam se na skc@uniri.hr !

poziv

SKC traži kreativne, poduzetne i vrijedne studentice i studente koji će postati dio organizacijskog tima STIFF festivala. Riječ je o trećem izdanju Međunarodnog studentskog filmskog festivala koji se, u organizaciji SKC-a i udruge Filmaktiv, od 13.-15. listopada 2016. odvija u Rijeci. Ako želiš steći znanje i iskustvo u organizaciji kulturnih sadržaja ili se snalaziš u novinarstvu, dizajnu, društvenim mrežama, prevođenju te jednostavno obožavaš filmsku umjetnost … pročitaj opise poslova za volonterske pozicije koje tražimo,  ispuni prijavnicu i pošalji nam je na skc@uniri.hr do 8. srpnja 2016. Tražimo volontere i volonterke za:

1. Prevođenje

NAZIV RADNOG MJESTA: Prevoditelj/ica hrvatsko-engleski jezik/englesko-hrvatski jezik OPIS POSLA: Prijevod i lektura tekstova za mrežne stranice i programsku knjižicu STIFF-a.

2. Žiri

NAZIV RADNOG MJESTA: Član/ica STIFF žirija OPIS POSLA: Odgledati filmove na festivalu te odabrati i proglasiti najbolji studentski film.

3.  Web administraciju

NAZIV RADNOG MJESTA: Web administrator/ica STIFF-a OPIS POSLA: Pisanje tekstova za programsku knjižicu te objava tekstova i administriranje službenih FB i web stranica festivala.

4. Fotografiranje

NAZIV RADNOG MJESTA: Fotograf/kinja STIFF-a OPIS POSLA: Fotografiranje glavnog i popratnog programa festivala.

5. Hostanje gostiju festivala

NAZIV RADNOG MJESTA: Domaćin / domaćica gostima STIFF-a OPIS POSLA: Organizacijska podrška za goste festivala.
Saznaj više
  Ispunjenu prijavnicu potrebno je poslati na skc@uniri.hr do 8.7.2016.

Prati STIFF na službenoj web i FB stranici.

// Way Out - Yukai Du, UK //