22. listopada 2019.

RAZGLED(NICA): četvrta vođena tura razgledavanja susjedstva Kampus

Kampus kreativni tim (KKT) poziva sve građanke i građane na vođenu turu razgledavanja susjedstva Kampus odnosno sastavnica Sveučilišta u Rijeci. Razgled(nica) će se održati u ponedjeljak, 4. studenog 2019. s početkom u 16.00 sati u zgradi Odjela (Radmile Matejčić 2).

Razgled(nica) – vođena tura razgledavanja sveučilišnog Kampusa na Trsatu

U lipnju 2018. godine Kampus kreativni tim (KKT) je, u okviru programskog pravca 27 susjedstava EPK Rijeka 2020 i platforme Bolje vas našli, prvi puta započeo s upoznavanjem sugrađana i sugrađanki s prostorom Sveučilišnog Kampusa (sveučilišnih sastavnica) kroz vođene ture.

S obzirom na dugoročni cilj djelovanja inicijative (KKT), otvaranje i približavanje Sveučilišnog Kampusa na Trsatu široj društvenoj zajednici, kao i njihovo uključivanje u provedbu zajedničkih projekata i događaja na Kampusu, organiziramo još jedno razgledavanje susjedstva Kampus! Smatramo kako kroz vođene ture stvaramo priliku umrežavanja sastavnica sa susjedima i ostalim potencijalnim partnerima.

Plan programa:

Dobrodošli su svi  željni uvida, razgledavanja i otkrivanja Kampusa u dobrom susjedskom raspoloženju.

Za sve dodatne informacije i upite, slobodno nam se obratite na mail: kristina.tolic@uniri.hr ili telefon 051 584 861

*Napomena: Zadržavamo pravo na izmjene programa i vremena