30. kolovoza 2019.

Postani dio studentskog žirija STIFF festivala

STIFF festival

SKC traži kreativne, poduzetne i vrijedne studentice i studente koji će postati dio studentskog žirija STIFF festivala. Riječ je o šestom izdanju Međunarodnog studentskog filmskog festivala koji se od 17. do 20. listopada 2019. odvija u Rijeci u Art kinu.

STIFF i ove godine slaže žiri koji radi u timovima. Jedan za igrani, jedan za dokumentarni, a jedan za animirani film. U svakom timu nalazi se 3 člana: etablirani filmski autor/autorica, mladi redatelj/redateljica te student/studentica.

Cilj je da studenti uče od profesionalaca kao aktivni članovi žirija te da se hrvatski profesionalci spajaju s mladim autorima iz inozemstva, potičući tako suradnju, umrežavanje te razmjenu ideja. Žiri ima slobodu dodjeliti i posebna priznanja za izvrsne filmove iz programa, dok publika igra veliku ulogu glasajući za najbolji film po njihovom mišljenju.

Ukoliko si zainteresiran/zainteresirana postati dio žirija, detaljnije informacije prouči u

OPISU POSLA VOLONTERA /VOLONTERKEDownload

Više informacija možeš pronaći i na mrežnim i Facebook stranicama festivala na kojima se nalazi i prijavnica za volontiranje.

STIFF-Prijavnica_ŽiriDownload

Ispunjenu prijavnicu pošalji na skc@uniri.hr.
Rok za prijavu je 10. rujna 2019. godine.