16. rujna 2020.

Otvoren poziv za: Re-Start Experience

SOMAMA Association kroz svoj projekt Re-Start Experience poziva sve sadašnje, ali i bivše studentice i studente Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci da se prijave na natječaj.

Prijaviti se mogu svi koji se žele okušati u stvaranju visionary mixed media izložbe. Re-Start Experience trenutno se bavi očuvanjem okoliša te stavljaju naglasak na konzumerizam i otpad odnosno kako oni utječu na okoliš. Cilj je prikazati umjetnička djela i instalacije koje će inspirirati, pružiti alternativu iskorištavanja “otpadnih materijala” te nastaviti dijalog o održivosti.

Izložba je dio službenog kulturnog programa manifestacije Rijeka Europska prijestolnica kulture 2020, a održat će se u Galeriji SKC od 26.10. – 13.11. 2020.

Update: Rok za prijavu je produžen do 7. listopada 2020. godine

ROK za prijavu je 30. rujna 2020. godine!

Obrazac za prijavu ispunite ovdje.

Za više informacija preuzmite dokument, pošaljite upit na mail: somama.team@gmail.com ili pratite FB event.

Open-Call-Text_originalDownload