05. rujna 2018.

Može i bez naslova: “Pa što ako zakoračim u prizor”

Kratki poetski film „Pa što ako zakoračim u prizor“, diplomski rad Lare Lalić pod mentorstvom doc. art. Nataše Antulov na sveučilišnom diplomskom studiju Glume pri Akademiji primijenjenih umjetnosti u Rijeci,

Prikazan je 4. rujna 2018. u Galeriji Kortil. Autorica filma bavi se temom  samoće usmjeravajući svoj pogled prema van, ali i prema unutra. Dok vlastiti pogled na svijet dokumentira snimajući okom kamere pametnog telefona ono s čim se susreće, unutarnji svijet nje, ali i njenih protagonista reflektira se u poeziji koja prati ono što je kamera zabilježila.

Motiv pogleda, koji se provlači i kroz samu poeziju, autorica nastavlja istraživati najavljujući buduće projekcije filma u formi performancea.

Teaser filma pogledajte na poveznici.

Voditeljica projekta je APURI studentica Lara Lalić, a projekt se izveo uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.