01. srpnja 2022.

MESSY CATE – HELLO SUN – uspješno završen projekt

NAZIV PROJEKTA: MESSY CATE – HELLO SUN
MJESTO PROVEDBE: ex Tenk/Kampus
VRIJEME PROVEDBE: 01.03.2022. – 10.06.2022.

CILJ: Koncertom predstaviti autorske skladbe. Koncert zabavno – popularnog sadržaja, vokalno – instrumentalna izvedba kompozicija različitih autora kao i autorskog stvaralaštva voditeljice projekta s ciljem promicanja kulturnih i zabavnih sadržaja te promocija autorskog stvaralaštva. Koncert je održan u sklopu Student Day Festivala.

Nastup predgrupe na SDF-u popratilo je stotinjak ljudi, većinom studentske populacije. U organizaciji je sudjelovalo ukupno 4 studentice i studenta.

Utjecaj projekta na studentsku zajednicu i unaprjeđenje standarda

Jačanje osjećaja pripadnosti studentskoj populaciji, komunikacije među studentima kao i jačanje socijalne interakcije među studentima koja je bila nedostatna za vrijeme protupandemijskih mjera i distanciranosti. Pozitivni utjecaj glazbe na život studenata.

Autorske pjesme voditeljice projekta po prvi put su izvedene na javnom nastupu.

Voditeljica projekta je FFRI studentica Katarina Jureša, a projekt se izveo uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.