16. svibnja 2016.

Impulse kviz ▷ Glazbeni vremeplov

kviz

Glazbeni vremeplov  je zabavno-edukativni kviz na programu Impulse Festivala u Klub Bačva u četvrtak, 9. lipnja, s početkom u 21 sat.

Ovaj kviz će obuhvatiti sve glazbenike koji se abacedom nalaze negdje između ABBE i ZZ TOP-a te nas podsjetiti na najduhovitije, najbizarnije ili “najrekordnije” podatke vezane uz glazbene pravce, od klasike do dubstepa.

Uz pitanja koji su sastavili vrhunski kvizaši, očekuju nas i slušni testovi kao i druga brojna iznenađenja!

▷ Poanta dobrog pub kviza je svakako zabava, a za nju će se pobrinuti voditelj Mario Kovač i njegov Dada Jihad tim.

▷ Impulse Festival treću godinu za redom organiziraju Distune Promotion i Studentski kulturni centar (SKC) Sveučilišta u Rijeci uz potporu Grada Rijeke – Odjela za kulturu, Sveučilišta u Rijeci i HDS ZAMP-a.