08. travnja 2022.

Impulse 2022: partiji i after plesnjaci

Na tragu glazbe, osim koncerata, na devetom Impulse festivalu očekuju očekuju vas brojni plesnjaci i partiji!

Plazmatick i Kim Ono @ Manual klub – petak, 22.4. u 23 h

Po prvi puta Impulse Festival ulazi u još jedan klupski prostor, Manual. Kako i dolikuje za premijeran ulazak pobrinuti će se poseban gost: multimedijalni producent koji je na sceni već 25+ godina, ili jednostavno Plazmatick. Za sebe kaže: “Kao glazbeni producent volim mračniji, atmosferičniji zvuk. Ne tjeram na zabavu i ples, već na gibanje i razmišljanje.

Ulaznice: Članovi mogu kupiti kartu po cijeni od 30kn na Manual portalu za članove. Cijena karte na ulazu u klub za sve ostale je 40kn.

Dorian pušta metal @ Beertija – petak, 22.4.

Nakon koncerta E.N.D. i Mburns, Dorian Palović (gitarist bendova Cold Snap / Manntra) preuzima dj pult sa svojom selekcijom all-time metal favorita prikladno nazvanu “Dorian pušta metal”.

Napomena: kupljena ulaznica uključuje i upad na after. Svi posjetitelji koji dođu nakon koncerta, za ulaznicu na after trebati će izdvojiti 30 kuna.

Beki after Peki @ Nemo klub – petak, 22.4.

Nakon koncerta od Peki Pele slijedi nam prikladni “Beki after Peki” afterparty. Beki (aka dj Bexx) bio je nekadašnji resident Kluba Place – na staro mjesto zločina dovlači selekciju indie-rock/new wave/punk/electro plesni i poluplesni hitovi za nostalgičare i one koji će tek postati.

Bonkova štala @ Nemo klub – subota, 23.4.

Nakon koncerta od Mrave brojim kormilo kluba Nemo preuzima dj Bonko koji nastavlja večer u maniri Place revival after partija. Sprema nam finu selekciju pretežito indie rocka, midwest ema, ali i elektro popa.

Ulaznice za pojedine programe su već u prodaji u Dallas music shop Rijeka i u sustavu Entrio (detalji na službenoj stranici: www.distune.org).

Zajedničku organizaciju festivala potpisuju Distune Promotion i Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci, a za vizualni identitet festivala zaslužan je dizajnerski studio Radnja iz Zagreba. Festival sufinanciraju Ministarstvo kulture i medija Republike HrvatskeGrad Rijeka – Odjel za kulturuPrimorsko-goranska županijaHDS-ZAMP i Zaklada Kultura nova.

Pratite nas na Facebooku i Instagramu.