Galerija SKC otvara svoja vrata

Najava ljetnog programa Galerije SKC

Zbog nadolazećih vrućina otvaramo svoja vrata i najavljujemo ljetni program Galerije SKC!

Izložba tri autora_ica: Edo Hrženjak, Tereza Vukić i Matea Zeman, student i studentice Akademije primijenjenih umjetnosti. Izložba donosi prikaz emocionalnog stanja čovjeka u terakoti Ede Hrženjaka, ekspresivni prikaz pasa lutalica u slikama Tereze Vukić i svjetlosna tijela u skulpturi Matee Zeman. Galerija SKC: 23. 6. od 16 do 21 sat; od 24. do 27. izložba i druženje s autorima_cama od 12 do 20 sati.

• Otvoreni poziv za umjetničke impulse otpora //od 23. do 28. lipnja//

Prikupljanje umjetničkih ilustracija s aktivističkom potporom ljudskim pravima! Zaprimljeni radovi u jednostavnim crtačkim tehnikama objavit će se na virtualnoj platformi Galerije SKC.

• Bori se k'o žensko! //25.6. od 14 do 17h//

Izrada aktivističkog nakita od recikliranog materijala s porukama slobode i otpora.

Najava za srpanj:

Galerija SKC će u srpnju predstaviti diplomske radove studentica: Paule Fumić, Erike Močibob, Lucije Granić i Glorije Arapović. A 10. i 11.7. u sklopu festivala Zvukom preko vode udruge Ri Rock, održat će izložba  „Izgubljeni u supermarketu” kojom će se predstaviti troje mladih umjetnika_ica: Petra Bilaver, Danijela Mihić i Stjepan Pranjković.