09. prosinca 2021.

12. humanitarni koncert medicinara

U prosincu 2021. godine uspješno je ostvaren 12. po redu koncert medicinara u humanitarne svrhe. Puna Mramorna dvorana Pomorskog i povijesnog muzeja hrvatskog primorja u Rijeci i novčani prilog skupljen za Udrugu slijepih Primorsko-goranske županije već sami govore o uspjehu ovog dugogodišnjeg projekta, čiji je cilj i promoviranje kulturnog aspekta studentskog života i suradnja među medicinskim fakultetima u Hrvatskoj.

Točnije, napokon su zajednički svirali studenti i studentice Medicinskog fakulteta u Rijeci i Zagrebu.

Kako je to sve zvučalo, možete pogledati na poveznici.

AXIS MEDRI zbor već tradicionalno nastupa pod ravnanjem studentice Nike Mančić (Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci).

Fotografije preuzete s facebook stranice AXIS MEDRI

Voditeljica projekta je MEDRI studentica Nika Mančić, a projekt se izveo uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.