04. svibnja 2021.

SKC – Studentsko kulturno cjepivo na Instagramu

Nakon prve godišnje kure kojom smo predstavljali studentske projekte i ove smo godine na vrijeme osigurali zalihe te ćemo na našem novom profilu na Instagramu @skc_ri isporučivati Studentsko Kulturno Cjepivo.

Medijski prostor prepun je poruka o važnosti cijepljenja oko čega se vode svakodnevne privatne i javne debate. A cijepiti se kulturom s vremena na vrijeme može biti jako korisno i dobro stoga smo nadogradili probni prototip i ove godine osigurali zalihe za isporučivanje Studentskog Kulturnog Cjepiva, svojevrsni vol. 2.

Bili zatvoreni, otvoreni, uživo ili online, možete nas pratiti jer zaliha u kulturi ima, a naše tjedne doze zaprimaju se u malim količinama kroz koktel studentskih kulturnih preporuka.

Prilika je to da saznamo kakvu kulturu konzumiraju UNIRI studentice i studenti i što nam preporučaju (koju knjigu, autora, predstavu, izložbu, novi album, stari film, …),ukratko motiviraju nas da pogledamo, poslušamo ili otkrijemo nešto novo.

Praćenjem profila pretplaćujete se na tjednu dozu studentskog kulturnog cjepiva koji donosi brutalne preporuke iz svih umjetničkih područja i još mnogo toga.

Tim koji će vas svaki tjedan cijepiti novim dozama je:

#SKCjepivo