09. studenoga 2014.

Prijavite se u novi Studentski čitateljski klub!

Nova sezona, nova voditeljica, novi članovi! Sve novo, a tako poznato!

Studentski čitateljski klub postao je prepoznatljivo čitateljsko “tijelo” u Rijeci, magnet dobre energije i jamstvo kvalitetno provedenog vremena u dobrom društvu. Njegovi osnivači, dosadašnji voditelji i članovi nisu više studenti, pa nastavljaju svoja druženja u klubu novog imena (Vrli novi čitateljski), a SČK gradi novu ekipu.

Od ove jeseni vodstvo preuzima studentica Nikol Vila koja je članica kluba od njegovog osnutka (27. 1. 2012.), a SČK poziva studente svih usmjerenja da se pridruže ovom vlaku koji vozi u sigurnom smjeru i sigurnim tračnicama.

I nudi dobru zabavu uz knjigu, čitanje i zajedničke rasprave o pročitanom!

Prijavu (ime i prezime, naziv fakulteta i godinu studija te rečenicu “Želim biti član Studentskog čitateljskog kluba!”) pošaljite na e-mail programi@gkri.hr . Prijave se primaju do 25. studenoga.

Tko su i što su čitateljski klubovi istražite u Magazin GKR http://gkr.hr/Magazin/Najave/Prijavite-se-u-novi-Studentski-citateljski-klub