29. ožujka 2022.

Otvorene su prijave za „Tipografsku radionicu“

Prijave za sudjelovanje na „Tipografskoj radionici“ su u tijeku!

Za sve one koje zanima dizajn i tipografija, u četvrtak, 31. ožujka, na Akademiji primijenjenih umjetnosti održat će se besplatna tipografska radionica!

U prvom dijelu održat će se 45-ominutno predavanje gostujućeg predavača, nagrađivanog hrvatskog tipografa i dizajnera Nikole Đureka, nakon čega će uslijediti radionica u trajanju od 4 sata.

Predavanje počinje u 15 h, dok će praktičan dio radionice započeti u 17 h, te su radi epidemioloških mjera mjesta još uvijek ograničena, te je isto potrebno rezervirati slanjem osobnih podataka (ime, prezime, mail i broj mobilnog telefona) na e-mail adresu tipografska.radionica@gmail.com.

Voditeljica projekta je APURI studentica Magdalena Štibohar (Omneunious grupa), a projekt se izveo uz financijsku potporu Sveučilišta u Rijeci – Studentskog kulturnog centra.